Sójové svíčky

obrázek

Sójové svíčky značky SoyCa jsou opravdovým klenotem mezi svíčkami. Jsou ručně odlévané a vyrobeny z kvalitního sójového vosku z udržitelných zdrojů, přírodních pigmentů a 100% čistého esenciálního oleje. To vše v jedinečném designovém obalu.

Sójový vosk je vyroben ze sojových bobů, neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi – parafín. Ryze přírodní složení sójového vosku zaručuje, že při hoření nevylučuje svíčka žádné škodliviny. K přednostem také patří delší doba hoření, která je až o 50% delší než u svíček z běžných vosků. Sojový vosk je 100% veganskou alternativou parafínu.

Esenciální oleje jsou to nejcennější, co nám příroda může nabídnout. Obsahují v sobě samotnou esenci rostliny, ukrývající všechny její blahodárné účinky. Esenciální oleje jsou základem pro aromaterapii, jež se hojně využívá právě při výrobě svíček. Každá esence, každá vůně totiž aktivuje jiné receptory v mozku a tím můžeme kontrolovat, jak na nás svíčka působí. Některé ná uklidní, jiné nám dovolí překonat sebe sama, některé v nás probudí vášeň, jiné zase pomohou koncentrovat. Vyzkoušejte naše 100% esenciální oleje a nechtě se uchvátit přírodou.

Zobrazuji všech 8 výsledků