Výrobní dílny pro Mateřské školky

 

Výrobní dílny probíhají v průběhu týdne pondělí – pátek, 8:00 – 18:00 po telefonické domluvě na čísle 731 731 272. Pro rezervaci si stačí vybrat číslo akce, termín a nahlásit počet dětí. Začátky dopoledních termínu dílen jsou v rozmezí 8:00-8:25 a 10:20-11:00. Délka programu je dle velikosti akce od 1,5 do 2 hodin. Pokud se bude výsledný počet lišit (např. z důvodu nemoci) dejte nám prosím vědět. Součástí dílen je také oblíbená možnost nákupu dárků a dalšáho tvoření v naší podnikové prodejně nebo v dílně, děti si tak mohou donést kapesné.

Z důvodu extrémní nemocnosti z řad mateřských škol v loňském roce přijímáme v předvánočním období rezervace pro mateřské školy do první poloviny listopadu. V případě zájmu o prosincový termín je třeba dojednat pevně daný počet odebraných balíčků. Děkujeme za pochopení.

V rámci programu je pro děti k dispozici voda zdarma.

Zájemci z řad mateřských škol si mohou vybírat z následující nabídky akcí. Akce lze také po domluvě rozšiřovat o další produkty. Více tvoření znamená více radosti. 🙂

Případný zájem o realizaci projektových dnů hrazených z evropských fondů pro základní a mateřské školy o rozsahu 3 a více vyučovacích hodin, je třeba z kapacitních důvodů hlásit dopředu při objednávce akce.

Níže naleznet balíčky platné od září 2023 do února 2024. Vedle tématicky založených vánočních a haloweenských akcí zde najdete balíčky platné po celý podzim a zimu.

 

 

 

 

 

Související aktuality po školky