Svíčky

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVÍČKU

V našem sortimentu naleznete přes 50 různých tvarů a velikostí svíček, které si u nás barvíte v nejrůznějších druzích barevných politur, které jimdodají vždy kouzelný a nenapodobitelný vzhled. Navíc díky polituře svíčka rovnoměrně odhořívá a nestéká! Dále je pro vás přichystáno zdobení hmotou Starwax s níž si ze svíčky vytvoříte opravdový originál. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky tvarů a velikostí polotovarů v naší dílně.

Všechny naše svíčky jsou z čistého parafínu, bez levných náhražek a s bavlněným knotem. Díky tomu svíčka odhořívá postupně a celá, žádné přebytečné “krátery”, které pak vyhodíte.

Malované svíčky

3D OMALOVÁNKA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Vedle klasických “válcových” svíček u nás ve svíčkárně najdete také odlévané dekorační svíčky, které nabízí další možnosti zdobení. Vybírat si můžete nejrůznější tvary a velikostí jako sovičky, pejsky, kočičky, růže, srdce, velikonoční vajíčka, kačenky a mnoho dalšího. Svíčku vždy obarvíte v polituře vlastního výběru a pak už jen vezmete štěteček a speciální barvy a svíčku si vymalujete dle vlastní fantazie. Vaše trpělivost pak bude po zásluze odměněna krásnou vlastnoručně malovanou postavičkou.

Plovoucí svíčky

A JEŠTĚ VÍCE

U nás můžete také odlévat plovoucí svíčky ve tvaru oříšku, srdíčka nebo hvězdy. Nemusí tak namáhavě hledat ořechové skořápky a naše svíčky si navíc můžete ještě obarvit dle vlastní fantazie tak, aby u vás doma navodili to správnou atmosféru.

TEČKOVÁNÍ NA SVÍČKY

UKAŽTE SVÉ PRAVÉ JÁ

PŘIPRAVUJEME!!

Koupelové soli

MOŘE VE VAŠÍ KOUPELNĚ

Mate rádi koupel s vůní pomerančového květu, makadamového ořechu nebo třeba mochyně? Nebo preferujete vlastní kombinaci vůní? Díky naší unikátní nabídce je možné vše. Dle vašich představ si můžete nakombinovat vlastní paletu vůní a barev koupelových solí v designové lahvičce, která zkrášlí vaši koupelnu.

Glycerinové mýdlo

BAREVNÉ, VOŇAVÉ, PEELINGOVÉ - VYZKOUŠEJTE SAMI

Čisté ruce jsou základ a proto si u nás malí i velcí mohou podle vlastní fantazie odlévat mýdlové ozdoby, které si můžete ozvláštnit přidání koupelových solí a docílit tak peelingového efektu. V nabídce pro vás bude přichystáno několik druhů mýdlových hmot, které můžete dle libosti kombinovat se sušenými bylinkami, koupelovými solemi a dalšími produkty, které z vašeho mýdla vytvoří opravdový originál.

Voskové ozdoby

VELIKONOCE, HALLOWEEN ČI VÁNOCE? VŠE NAJDETE U NÁS

V průběhu celého roku nabízíme vždy sezónní motivy voskových ozdob, které si u nás můžete vlastnoručně odlévat z různobarevných politur. Velikonoční tabuli si tak můžete okouzlit ozdobami ve tvaru vajíček s  motivy zajíčků, kuřátek a jarního kvítí. Halloweenské ozdoby ve tvaru dýní se určitě budou vyjímat všude. Vánoční stromeček si pak můžete konečně ozdobit vlastními vánočními motivy a s dětmi si tak zkrášlit období svátků další tradicí.

Sypané svíčky

DESIGNOVÝ DOPLNĚK DO BYTU I DOMEČKU

Další originální tvoření nabízíme v koutku se sypanými svíčkami. Zde si vytvoříte z unikátních práškových parafínů vlastní variaci sypaného obrazu v designových sklenicích. Různobarevný práškový parafín má skvělé vlastnosti hoření, a jakmile vám svíčka vyhoří, můžete si ji k nám přijít nasypat znovu. Takový originál vám bude každý závidět.

Bar

BAR

V rámci svíčkárny můžete po celou dobu vaší návštěvy využít nabídky našeho baru. K posílení je pro vás připraveno espresso, cappuccino, latte macchiato, čaje a samozřejmě i široká paleta chlazených nápojů. K zakousnutí zde najdete také něco sladkého i slaného. Připravujeme pro vás také domácí výrobu zákusků.

Výrobní Dílny Pro Veřejnost – OTEVÍRACÍ DOBA

Svíčkárna SoyCa – Olomouc

Otevírací doba pro veřejnost:

!!! VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA !!!

21.12. OTEVŘENO  14:00 – 19:00

22.12. OTEVŘENO  14:00 – 19:00

23.12. OTEVŘENO  13:00 – 17:00

24. 12. – 11.1. 2024  ZAVŘENO

Čtvrtek:   14:00 – 18:00
Pátek:      14:00 – 18:00
Sobota:    10:00 – 18:00
Neděle:    10:00 – 18:00
Rezervace je nutná pouze v případě skupin o osmi a více členech.

Ceník výrobních dílen:

Svíčky (dle velikostí)                  20,- – 500,-
Mýdla (dle velikosti)                  25,- – 100,-
Koupelová sůl (dle váhy)          70,- – 350,-
Sypané svíčky (dle velikosti)    160,- – 300,-

Související aktuality po veřejnost