Svíčky

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVÍČKU

V našem sortimentu naleznete přes 50 různých tvarů a velikostí svíček, které si u nás barvíte v nejrůznějších druzích barevných politur, které jimdodají vždy kouzelný a nenapodobitelný vzhled. Navíc díky polituře svíčka rovnoměrně odhořívá a nestéká! Dále je pro vás přichystáno zdobení hmotou Starwax s níž si ze svíčky vytvoříte opravdový originál. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky tvarů a velikostí polotovarů v naší dílně.

Všechny naše svíčky jsou z čistého parafínu, bez levných náhražek a s bavlněným knotem. Díky tomu svíčka odhořívá postupně a celá, žádné přebytečné “krátery”, které pak vyhodíte.

 

Malované svíčky

3D OMALOVÁNKA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Vedle klasických “válcových” svíček u nás ve svíčkárně najdete také odlévané dekorační svíčky, které nabízí další možnosti zdobení. Vybírat si můžete nejrůznější tvary a velikostí jako sovičky, pejsky, kočičky, růže, srdce, velikonoční vajíčka, kačenky a mnoho dalšího. Svíčku vždy obarvíte v polituře vlastního výběru a pak už jen vezmete štěteček a speciální barvy a svíčku si vymalujete dle vlastní fantazie. Vaše trpělivost pak bude po zásluze odměněna krásnou vlastnoručně malovanou postavičkou.

Plovoucí svíčky

A JEŠTĚ VÍCE

U nás můžete také odlévat plovoucí svíčky ve tvaru oříšku, srdíčka nebo hvězdy. Nemusí tak namáhavě hledat ořechové skořápky a naše svíčky si navíc můžete ještě obarvit dle vlastní fantazie tak, aby u vás doma navodili to správnou atmosféru.

Výroba parfémů

UKAŽTE SVÉ PRAVÉ JÁ

PŘIPRAVUJEME!! Parfém je šperkem každého z nás. Smyslová exkurze do centra naší osobnosti. Výběr toho pravého parfému je náročnou cestou na jejímž konci se však skrývá královská odměna. Správně vybraný parfém vám může dodat sebevědomí, povzbudit ducha a odhalit vaše pravé já. S naším unikátním projektem si můžete vytvořit vlastní parfém, který bude nejlépe odrážet vaši osobnost, váš jedinečný smyslový podpis. Ponořte se s námi do tajů parfůmerie a aromaterapie a vytvořte si svoji vlastní vůni. Vybírat si můžete z obrovskéhoi množství vůní čistě přírodních silic, které jsou složkami těch nejkvalitnějších francouzských parfémů světa. Ke každému parfému navíc dostanete i krabičku, kde si budete moci svou vůni také pojmenovat nebo parfém personalizovat osobitám věnováním. Ať pro vás nebo jako dárek, parfém je vždy tou správnou volbou 

Koupelové soli

MOŘE VE VAŠÍ KOUPELNĚ

Mate rádi koupel s vůní pomerančového květu, makadamového ořechu nebo třeba mochyně? Nebo preferujete vlastní kombinaci vůní? Díky naší unikátní nabídce je možné vše. Dle vašich představ si můžete nakombinovat vlastní paletu vůní a barev koupelových solí v designové lahvičce, která zkrášlí vaši koupelnu.

 

glycerinové mýdlo

BAREVNÉ, VOŇAVÉ, PEELINGOVÉ - VYZKOUŠEJTE SAMI

Čisté ruce jsou základ a proto si u nás malí i velcí mohou podle vlastní fantazie odlévat mýdlové ozdoby, které si můžete ozvláštnit přidání koupelových solí a docílit tak peelingového efektu. V nabídce pro vás bude přichystáno několik druhů mýdlových hmot, které můžete dle libosti kombinovat se sušenými bylinkami, koupelovými solemi a dalšími produkty, které z vašeho mýdla vytvoří opravdový originál.

Voskové ozdoby

VELIKONOCE, HALLOWEEN ČI VÁNOCE? VŠE NAJDETE U NÁS

V průběhu celého roku nabízíme vždy sezónní motivy voskových ozdob, které si u nás můžete vlastnoručně odlévat z různobarevných politur. Velikonoční tabuli si tak můžete okouzlit ozdobami ve tvaru vajíček s  motivy zajíčků, kuřátek a jarního kvítí. Halloweenské ozdoby ve tvaru dýní se určitě budou vyjímat všude. Vánoční stromeček si pak můžete konečně ozdobit vlastními vánočními motivy a s dětmi si tak zkrášlit období svátků další tradicí.

Sypané svíčky

DESIGNOVÝ DOPLNĚK DO BYTU I DOMEČKU

Další originální tvoření nabízíme v koutku se sypanými svíčkami. Zde si vytvoříte z unikátních práškových parafínů vlastní variaci sypaného obrazu v designových sklenicích. Různobarevný práškový parafín má skvělé vlastnosti hoření, a jakmile vám svíčka vyhoří, můžete si ji k nám přijít nasypat znovu. Takový originál vám bude každý závidět.

Bar

BAR

V rámci svíčkárny můžete po celou dobu vaší návštěvy využít nabídky našeho baru. K posílení je pro vás připraveno espresso, cappuccino, latte macchiato, čaje a samozřejmě i široká paleta chlazených nápojů. K zakousnutí zde najdete také něco sladkého i slaného. Připravujeme pro vás také domácí výrobu zákusků.

Výrobní Dílny Pro Veřejnost – OTEVÍRACÍ DOBA

Svíčkárna SoyCa – Olomouc

Otevírací doba pro veřejnost:
Pátek: 14:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 18:00
Neděle: 10:00 – 18:00
Rezervace je nutná pouze v případě skupin o deseti a více členech.

Ceník výrobních dílen:

Svíčky (dle velikostí)                  5,- – 300,-
Mýdla (dle velikosti)                  25,- – 100,-
Koupelová sůl (dle váhy)          65,- – 199,-
Sypané svíčky (dle velikosti)    55,- – 105,-

Související aktuality po veřejnost