Workshop tečkování na svíčky s Markétečkou

Zveme vás na workshop tečkovaní na svíčky! Tento workshop je určen pro všechny, kteří mají zájem o umělecké a kreativní aktivity a chtějí se naučit novou techniku v dekoraci svíček. Během workshopu vás provedeme světem tečkovaní a pomůžeme vám vytvořit unikátní a osobité svíčky.

.

Tečkovaní na svíčky je způsob, jak transformovat obyčejné svíčky na krásná umělecká díla. Tato technika využívá jednoduchých teček, které jsou aplikovány na povrch svíčky, a tím vytvářejí vzory, obrazy a geometrické tvary. Kombinováním různých barev, velikostí teček a uspořádáním lze dosáhnout fascinujících a efektních designů. Během tohoto workshopu budete mít příležitost se seznámit s různými technikami tečkovaní a naučíte se, jak správně používat tečkovací nástroje. Náš tým zkušených instruktorů vám poskytne veškeré potřebné znalosti a dovednosti, abyste mohli začít tvořit své vlastní svíčky. Kromě technických aspektů vám také představíme různé inspirace a nápady na motivy, které můžete na svíčky vytvořit. Budete mít příležitost experimentovat s barvami a vzory a objevovat svou kreativitu při vytváření unikátních designů.

.

Na konci tohoto workshopu si odnesete nejen své vlastní dekorované svíčky, ale také nové dovednosti a inspiraci pro další tvorbu. Bez ohledu na to, zda jste začátečníci nebo již máte nějaké zkušenosti s uměleckými technikami, tento workshop je otevřen pro všechny. Připravte se na zábavné a tvůrčí odpoledne, které vám přinese radost a nové dovednosti. Přijďte si s námi užít příjemné tvůřčí odpoledne a připravte se na vytvoření něčeho skutečně jedinečného.

.

Součástí Svíčkárny SoyCa je také kavárna, kde si můžete celé tvoření zpříjemnit šálkem dobré kávy nebo sklenkou portugalského vína. Těšíme se na vás!
VSTUPENKU NA WORKSHOP MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE.